1Podaj wagę i wymiary paczki

waga [kg]:

wymiary [cm]: x x

2Wybierz kraje

paczki importowe do Polski

3Sprawdź ceny przesyłki

Przesyłki odbieramy i doręczamy codziennie (pon.-pt.). Ważne: bez względu na kraj nadania - zamawiasz kuriera w polskim serwisie i płacisz w złotówkach!

Tani kurier ze Stanów Zjednoczonych (USA)

import z USA

Nowa oferta na PaczkaPolska.pl - przesyłki importowe do Polski spoza UE. Szybki kurier ze Stanów, paczki lotnicze w 3-6 dni u adresata w Polsce. Odpraw celna w cenie usługi. Dopłata paliwowa w cenie usługi. VAT spoza UE 0%

Przesyłki importowe (do Polski) oraz exportowe (z Polski) na cały świat

Nowość - 2012-10-12:

Od dzisiaj serwis Paczka Polska umożliwia również tanie wysyłanie paczek poza UE. Zasięg nowej oferty to cały świat! Ponad 150 państw obsługiwanych drogą lotniczą dzięki współpracy naszego Partnera KurJerzy.pl i firmy kurierskiej UPS.

Wysyłamy paczki kurierem do Ameryki Północnej, do Azji, do Australii, Afryki i Ameryki Południowej, cenniki eksportowe do wybranych państw:


Przesyłki kurierskie w inne rejony świata wycenisz korzystając z formularza na stronie głownej lub bezpośrednio na stronie naszego Partnera - serwis KurJerzy »

Paczka Polska - tanie paczki z USA

Tanie przesyłki kurierskie USA-POOLSKA i POLSKA-USA dla firm oraz dla osób prywatnych. Zamawianie kuriera przez online / przez internet. Odbiór przesyłek z domu lub firmy bez żadnych dopłat. Wszystkie ceny brutto i bez ukrytych kosztów. Sprawdź i wysyłaj taniej - Paczka Polska.