Jak zamówić kuriera

Zamów kuriera on-line

Zamawianie kuriera i wysyłanie paczek kurierem

Internetowe serwisy kurierskie sprawiają, że jest to nie tylko tanie, ale przede wszystkim bardzo proste i wygodne. Niemniej dla Państwa komfortu opiszemy szczegółowo cały ten proces z podziałem na poszczególne etapy. W praktyce trwa to zaledwie kilka minut:


krok 2


Zamawianie kuriera

Najważniejszym etapem jest złożenie zlecenia. W tym celu na stronie serwisu kurierskiego, należy ponowić wycenę przesyłki, czyli podać wagę, wymiary oraz kraje. Paczka Polska dokłada wszelkich starań, aby nasze wyceny były w 100% dokładne i zawsze w oparciu o aktualny cennik danego serwisu, jednak w trosce o uniknięcie jakichkolwiek błędów należy to powtórzyć. Jednocześnie dane te są już automatycznie dopisywane do zlecenia, a Państwo otrzymują ostateczną wycenę usługi. Następnie należy użyć opcji "zamów kuriera" lub "wysyłam", aby uzupełnić pozostałe dane niezbędne do wykonania usługi. Przede wszystkim należy podać prawidłowy i dokładny adres Nadawcy (skąd kurier ma odebrać paczkę) i równie dokładnie należy podać adres Odbiorcy (dokąd kurier ma paczkę doręczyć). Jeżeli tylko to możliwe należy również podać numery telefonów oraz adresy email, które ułatwią ewentualny kontakt w razie takiej potrzeby. Po uzupełnieniu danych należy jeszcze raz upewnić się czy są pełne i prawidłowe oraz zaakceptować zlecenie.


następny krok to płatność za przesyłkę »


Więcej na temat zamawiania kuriera przez internet i tanich przesyłek kurierskich znaleźć można w serwisie Kurierem.pl. Znajdziesz tam m.in. katalog firm kurierskich, ranking kurierów, poradniki i porównywarkę kurierów.

paczka polska kurierzy 60% taniej
2009 - 2024 © PaczkaPolska.pl

Serwis należy do grupy serwisów kurierskich iKurier

Paczka Polska - tani kurier krajowy i zagraniczny. Paczki z Polski i paczki do Polski

Tanie przesyłki kurierskie dla firm oraz osób prywatnych. Paczki z Polski i paczki do Polski. Zamawianie kuriera przez internet. Odbiór przesyłek z domu lub firmy bez żadnych dopłat. Wszystkie ceny brutto i bez ukrytych kosztów. Sprawdź i wysyłaj taniej - Paczka Polska. Przesyłki obsugują kurierzy wiodących firm kurierskich.


Grupa iKurier • Tanie przesyłki kurierskie zamawiane przez internet, porównywarki cen i serwisy do zamawiania kuriera przez internet